Turkpvp Sitesine Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkpvp Sitesine Hoşgeldiniz

Bazı IP'Ler çaLışmayabiLir ... Başka IP'Ler dene Eqer onLarda oLmassa Sende bir ProbLem vardır ...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

64/1 Ronark Land Base

YazarMesaj
Admin
Administratör
Administratör
Admin

Karakter Puanları
Health:
64/1 Ronark Land Base Left_bar_bleue25000/2500064/1 Ronark Land Base Empty_bar_bleue  (25000/25000)
Mp:
64/1 Ronark Land Base Left_bar_bleue25000/2500064/1 Ronark Land Base Empty_bar_bleue  (25000/25000)

64/1 Ronark Land Base Empty
MesajKonu: 64/1 Ronark Land Base   64/1 Ronark Land Base EmptyPaz Eyl. 06, 2009 12:54 am

LwL sınır 69

rbL gitmek için patch Lazım herkes bilir ve size bunu verecegm ;=) (usko maradonda var

10 lwl itemli Başlangıç
* Oto üyelik / Auto Login
* Stat Bugu vs yok / Fix Stat's
* Irk seçme ekraný fix / Fix Login Screen
* Alyy Bugu Clan bugu vs yok. / Fix Alliance Bug / Fix Clan Bug
* CSW tamamen düzgün çalışıyor
* USKO NPC tipleri ve isimleri birebir / U.S KnightOnline Style's NPC
* Fazla Lafa Gerek Yok Herşey A'dan Z'ye Fix Clasik Laflar Okcu 32 Bugu Fix Artık Ezberledigimizden Sölemiyom ^^

Deyişiklik Yapılan Zoneler:
Cz Gatelerden Kaldırıldı Ama Dbden Silinmedi Gmler +zonechange 201 le Gidebilir Ws Eventler İçin Bıraktım Cz Yi Zone Olarak Ronark Land Base Geldi Orjinal Map Towerler Ve Npcler Çalışıyor Sorunsuz +open2 Orders War Sone Oldu Kaleli Savaş Daha İlgi Çekici Hiç Bug Yoq Kendim Denedim Karşı Irkı Basmak İçin 2 Tane Warder Kesilince Karşı Irk Basılıyo Usko Maradon Gateler Anvil Sorunsuz dur Diyer Dbler Gibi Bi Npc Ekleyip Yoq O Npc Tıklayınca Ora Gider Yoq Bura Gider Yok Orjinal Gateden Gider.

Data Basede En Fazla Lwl 69 Dur Zaten 70 Olamassınız 69'dan Sonraki Lwller Dbden Silindi Her Yaratık 1 Exp Vermektedir. Daha İlgi Çekici Olsun Diye Atros Görünümü Ultima Riote Görünümü İse İsilyon Olmuştur ^^

Eklenen Zoneler:
Orders War Zone (+open2 ile Açılır)
Ronark Land Base (Maradonda Gatelerden Gidilir Tamamem Kendi Yazdıgım Smd Başka Smd Kullanırsanız Gatelerde Gözükmez Ronark Land Base Hiç Kimsede Gidemez)
Usko Maradon (Npc ve Slodlar Sorunsuz Bizzat Kendim Test Edildi)

Fazla Lafa Gerek Yoq Bizzat Kendim Tarafımdan Editlendi Db nin Bir Diyer Özelligi En İyi Db lerin Presedürleri Bizzat O db den Alınıp Bu Db ye Uyarlandı

SerVErip

dead-ko.sytes.net

ko panel
dead-ko.sytes.net
dead-ko.sytes.net

:SUnucu bilgileri

4 gb Ram. 1 gb ekran kartı

64/1 Ronark Land Base Thumb_184940972
http://ko-turkiye.yetkinforum.com

64/1 Ronark Land Base
1 sayfadaki 1 sayfası