Turkpvp Sitesine Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkpvp Sitesine Hoşgeldiniz

Bazı IP'Ler çaLışmayabiLir ... Başka IP'Ler dene Eqer onLarda oLmassa Sende bir ProbLem vardır ...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

WuzZLesS[KO] SAAT:22:00 DA ACILDI CZ-ADREAM ZOR SERVER VALENTINE X-SKIP !!!!

YazarMesaj
Admin
Administratör
Administratör
Admin

Karakter Puanları
Health:
WuzZLesS[KO] SAAT:22:00 DA ACILDI CZ-ADREAM ZOR SERVER VALENTINE X-SKIP !!!! Left_bar_bleue25000/25000WuzZLesS[KO] SAAT:22:00 DA ACILDI CZ-ADREAM ZOR SERVER VALENTINE X-SKIP !!!! Empty_bar_bleue  (25000/25000)
Mp:
WuzZLesS[KO] SAAT:22:00 DA ACILDI CZ-ADREAM ZOR SERVER VALENTINE X-SKIP !!!! Left_bar_bleue25000/25000WuzZLesS[KO] SAAT:22:00 DA ACILDI CZ-ADREAM ZOR SERVER VALENTINE X-SKIP !!!! Empty_bar_bleue  (25000/25000)

WuzZLesS[KO] SAAT:22:00 DA ACILDI CZ-ADREAM ZOR SERVER VALENTINE X-SKIP !!!! Empty
MesajKonu: WuzZLesS[KO] SAAT:22:00 DA ACILDI CZ-ADREAM ZOR SERVER VALENTINE X-SKIP !!!!   WuzZLesS[KO] SAAT:22:00 DA ACILDI CZ-ADREAM ZOR SERVER VALENTINE X-SKIP !!!! EmptyPerş. Eyl. 17, 2009 3:06 pm

Server]
Count=1
IP0=212.174.142.116
[Version]
Files=1299
[Join]
Registration site=http://www.gamersko.com/

YAPARAK OYUNA GİREBİLİRSİNİZ

En Sonki Bakımda Bifrosttaki Çıkış Npcsi Düzeltildi Slotlar Genişletildi Teleportlar Düzenlendi Dağda Doğmalar FİX. Expler %33 Oranında Azaldı Drop Rate %100 Den %70 E düşürüldü Yeni Gelenler İçin Exp Eventimiz ve Boss Eventimiz Olacaktır

-------------------------------------------

Server CZ-ADREAM’DİR

Ronark Land

Mevcuttur
CLİENT İÇİN
BURAYA TIKLAMANIZ YETERLİ.

Dosya İndirmek İçin Tıklayın

Maradonu Tam Göremeyenler İçin

ftp mize gitmek için tıklayın

gereken dosyalar mevcuttur.

Web Hosting - Dedicated Server

http://www.dosya.tc/Zones_7221.rar.html

http://www.dosya.tc/Data_6218.rar.html

http://s2.dosya.tc/Object_5672.rar.html

Server Valentine db v1.4 tür.(Sadece Bizde.)

Yakında Mage Server Acılacaktir Valentine Mage db versiyon 1 olarak

Öncelikle selam.sizin içinizden bu serveri kuran kim nasıl kurdu vb..

sorular aklınızdan geçmiştir.ve kendim gerekduydum bu yorumu yazmayı oncelikle ben sağlam ve uzun omurlu serverlerde

oynamayı severim.hemen hemen en iyilerinde oynadım parasını fazlasıyla vererek hizmet almaya calıştım ama nafile ama şunu anladım herşeyin para olmadığı.

ahmet abim vardı bloodko nun sahibi ve yoneticisi çok iyi bi insandır kendisi.ahmet abinin msn de kapattık sunucuları elveda bloodko yazarken gordum.o zamanda oynalim adlı serveri bırakmıstım.

işte konuştum server açmaya karar verdim.server açmamda ahmet abinin büyük etkisi vardır.yani rahatsız olduğum nokta şu G.rC3k knight da oynamak için milyarlar yatırman gerekli.ama bazı sağlam sunucuların(diğer server sahipleri yanlış anlamasın ama benim görüşüm böyle sunucu fiyatlari vs.) türkmilletinden fazla para alma isteğini gordum.bu iş te beni rahatsız etti.tabiki iyi hizmet için iyi paravermen gerekli ama

ben bu kuralı kaldırmak ıcın burdayım.gereken en iyi hizmeti vererek knightoninepwp oyuncularını bu servere cağırıyorum PowerUpStore de sadece Ncs Nts Class değişimi vardır.hiçbir şekilde edit ve edit item satışı yoktur.

sunucular ahmet beye aittir..sunuculara birşey olana kadar server acık kalacaktır.ufak tefek sorunları hallettik.para sıkıntım olmadığı surece (ki olacağını zannetmiyorum) sizlere hizmet vereceğim.

yani burda bu serveri kıskanmak diye birşey yok
bu serveri sizler için açtım.

Ve En Önemlisi Uzun Ömürlü Bir Server.! 2-3 Günlük Serverlerde Emeklerinizin
Gitmemesini İstiyorsanız 1 Kerede Olsun Bizi Deneyin.
LÜTFEN SERVER İÇİN 1 YORUM.

(unutmayın bu serverin database si 4 haftalık bi süreyle düşünüldü en iyisi yapıldı.Yani bizde biliyoruz full pk db yapmayı full mage server yapip en yaz 350 user online olmasini ama düşündüğümüzde en sağlıklısı bunu tercih ettik.)
Sorularınız Görüşleriniz Önerileriniz İçin

( berkant@cs-masterarena.com )

§erver Açılış Tarihi=>14.09.2009(PAZARTESİ)
http://ko-turkiye.yetkinforum.com

WuzZLesS[KO] SAAT:22:00 DA ACILDI CZ-ADREAM ZOR SERVER VALENTINE X-SKIP !!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Legend Network Açılmıştır 1.cide 1k np var X-Skip Devrede Savaş Saat 17:00'dadır.
» Mamuli Ko Açıldı!!!!!!!!!! AÇILALI 2 SAAT OLUYOR HERŞEY BOŞTA!!!
» Beyler server Yeni acildi .. +8 Silahlar +3 Takılar 17,00 savas war Draq0n kap
» ♦♦♦PerfecT-GameRs♦♦♦Gelmiş Geçmiş en gelişmiş Ardream Server Açıldı♦♦♦
» ◘ ◘ ◘ GreenGame PvP Server Açıldı GeL içeri Deciaded 500+User Uzun ÖmürLü Sw ◘ ◘ ◘